Modrzew - Larix

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Modrzew europejski - Larix decidua europejski
Cena: 45,00 zł
Modrzew europejski - Larix decidua europejski Drzewo o regularnej, u młodych drzew stożkowatej koronie, silnym wzroście, osiągające w wieku 30 lat 15m wysokości. Igły zielone, sezonowe, jesienią przebarwiają się na kolor żółty. Małe wymagania glebowe.
Modrzew europejski 'Kórnik' - Larix decidua 'Kórnik'
Cena: 100,00 zł
Modrzew europejski 'Kórnik' - Larix decidua 'Kórnik' Kulista forma modrzewia. Wysokość uzależniona od miejsca szczepienia. Zalecany do małych ogrodów. Małe wymagania glebowe, najlepiej jednak rośnie na glebach świeżych, umiarkowanie wilgotnych, w miejscach słonecznych.
Modrzew europejski 'Pendula' - Larix decidua 'Pendula'
Cena: 85,00 zł
Modrzew europejski 'Pendula' - Larix decidua 'Pendula' Karłowa forma modrzewia o pokroju płaczącym. Wysokość uzależniona od miejsca szczepienia. Małe wymagania glebowe, najlepiej jednak rośnie na glebach świeżych, umiarkowanie wilgotnych, w miejscach słonecznych. Zalecany do małych ogrodów.
Modrzew europejski 'Puli' - Larix decidua 'Puli'
Cena: 176,00 zł
Modrzew europejski 'Puli' - Larix decidua 'Puli'

Odmiana o wiotkich, przewisających pędach i zwartym pokroju.

Modrzew europejski 'Repens' - Larix decidua 'Repens'
Cena: 85,00 zł
Modrzew europejski 'Repens' - Larix decidua 'Repens' Odmiana o pełzających po ziemi pędach. Ponieważ gałęzie tej odmiany nie są w stanie rosnąć pionowo, wysokość drzewa uzależniona jest od wysokości szczepienia - zazwyczaj około 1-1,5 m. Odmiana najlepiej rośnie na żyznych i wilgotnych gleby.
Modrzew japoński 'Blue Ball' - Larix kaempferi 'Blue Ball'
Cena: 100,00 zł
Modrzew japoński 'Blue Ball' - Larix kaempferi 'Blue Ball' Karłowa odmiana o kulistym, gęstym pokroju. Igły srebrzystoniebieskie, miękkie. Preferuje żyzne i wilgotne gleby. Polecana na skalniaki, do małych ogrodów.
Modrzew japoński 'Blue Dwarf' - Larix kaempferi 'Blue Dwarf'
Cena: 100,00 zł
Modrzew japoński 'Blue Dwarf' - Larix kaempferi 'Blue Dwarf' Karłowy krzew o płasko-kulitym pokroju i bardzo powolnym wzroście. Igły sezonowe, długie, niebieskie. Wymaga żyźniejszych, umiarkowanie wilgotnych gleb, słonecznych i półcienistych stanowisk. Stosowana na skalniaki, do małych ogrodów. Znosi cięcie.
Modrzew japoński 'Pendula' - Larix kaempferi 'Pendula'
Cena: 75,00 zł
Modrzew japoński 'Pendula' - Larix kaempferi 'Pendula' Niezbyt ekspansywna roślina o pędach zwisających w dół. Szczepiona na pniu tworzy formy płaczące. Igły niebieskawozielone z lekką poświatą szarości. Małe wymagania glebowe, najlepiej jednak rośnie na glebach świeżych, umiarkowanie wilgotnych.
Modrzew japoński 'Stiff Weeper' - Larix kaempferi 'Stiff Weeper'
Cena: 176,00 zł
Modrzew japoński 'Stiff Weeper' - Larix kaempferi 'Stiff Weeper'

Odmiana o pokładających się pędach, zwykle szczepiona na pniu o wys, 1,5 m. Igły niebiesko-zielone. Wymaga gleb żyznych, umiarkowanie wilgotnych oraz stanowisk słonecznych. Stosowany w ogrodach japońskich.

Modrzew japoński 'Susterzeel' - Larix kaempferi 'Susterzeel'
Cena: 114,00 zł
Modrzew japoński 'Susterzeel' - Larix kaempferi 'Susterzeel'

Pokrój kulisty; igły niebieskie;

Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl