Iglaste

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Cis pospolity Dawid
Cena: 22,00 zł
Cis pospolity Dawid
 
Cis pospolity Dawid
Taxus baccata Dawid
Cis pospolity Repandens
Cena: 20,00 zł
Cis pospolity Repandens
 
Cis pospolity Repandens
Taxus baccata Repandens
Cis pośredni 'Hicksii' - Taxus media 'Hicksii'
Cena: 20,00 zł
Cis pośredni 'Hicksii' - Taxus media 'Hicksii' Krzew o szybkim wzroście, wyprostowanym, luźnym pokroju, wysokości do 4 m. Odmiana pokrywająca się końcem lata dużą ilością dekoracyjnych, czerwonych owoców. Dobrze rośnie w miejscach z wyższą wilgotnością powietrza.
Cis pośredni 'Hillii' - Taxus media 'Hillii'
Cena: 20,00 zł
Cis pośredni 'Hillii' - Taxus media 'Hillii' Krzew o wyprostowanym pokroju, osiągający po 10 latach około 1,5 m wysokości. Igły intensywnie zielone. Odmiana wymaga dość żyznych i wilgotnych gleb. Polecana na cięte żywopłoty. Gęstość nasadzenia 2-3 szt./mb.
Cis pośredni 'Stricta Viridis' - Taxus media 'Stricta Viridis'
Cena: 20,00 zł
Cis pośredni 'Stricta Viridis' - Taxus media 'Stricta Viridis' Męska odmiana o wąskokolumnowym, regularnym pokroju. Polecana na strzyżone i formowane żywopłoty. Igły żywozielone, długie, łukowato wygięte. Dobra zarówno na stanowiska słoneczne i cieniste.
Cis pośredni 'Wojtek' - Taxus media 'Wojtek'
Cena: 20,00 zł
Cis pośredni 'Wojtek' - Taxus media 'Wojtek' Wąskokolumnowa, wolno rosnąca odmiana o pionowym układzie gałęzi. Dorasta do wysokości 2 m. Odporna na niskie temperatury. Dobrze rośnie w miejscach zwiększą wilgotnością powietrza, na dostatecznie wilgotnych glebach.
Cis pośredni Fairview
Cena: 20,00 zł
Cis pośredni Fairview
 
Cis pośredni Fairview
Taxus media Fairview
Cyprysik groszkowy 'Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Aurea Nana'
Cena: 17,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Aurea Nana' Wolno rosnący krzew o pokroju kopulastym dorastający do 1 m wys. i 2 m szer. o przyroście rocznym ok. 5 cm. Pędy nitkowate, żółto-złociste. Szczególnie intensywnie wybarwione są młode przyrosty rosnące w pełnym słońcu. Cenna odmiana, do ogrodów skalnych i
Cyprysik groszkowy 'Baby Blue' - Chamaecyparis pisifera 'Baby Blue'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Baby Blue' - Chamaecyparis pisifera 'Baby Blue' Niewielki, silnie zagęszczony krzew przybierający początkowo kulisty, z czasem szeroki, kopcowaty kształt. Krótkie, mocno rozgałęzione pędy posiadają wyłącznie miękkie, szerokie, gęsto ułożone, srebrzystoniebieskie młodociane igły.
Cyprysik groszkowy 'Filifera Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Aurea Nana'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Filifera Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Aurea Nana' Odmiana o kopulastym pokroju, dorastająca do 1 m wys. i 2 m szer. Pędy ma złocisto żółte, nitkowate, ładnie wybarwiające się na stanowisku słonecznym. Polecana jest na skalniaki i na wrzosowiska.
Cyprysik groszkowy 'Filifera Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Nana'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Filifera Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Nana' Karłowy krzew o kopulastym pokroju i nitkowatych pędach. Wysokość do 60 cm. Świetny do miniogrodów i ogrodów skalnych. Dobrze rośnie na żyznych, wilgotnych glebach. Odporny na mróz.
Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl