Cyprysik - Chamaecyparis

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Cyprysik groszkowy 'Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Aurea Nana'
Cena: 17,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Aurea Nana' Wolno rosnący krzew o pokroju kopulastym dorastający do 1 m wys. i 2 m szer. o przyroście rocznym ok. 5 cm. Pędy nitkowate, żółto-złociste. Szczególnie intensywnie wybarwione są młode przyrosty rosnące w pełnym słońcu. Cenna odmiana, do ogrodów skalnych i
Cyprysik groszkowy 'Baby Blue' - Chamaecyparis pisifera 'Baby Blue'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Baby Blue' - Chamaecyparis pisifera 'Baby Blue' Niewielki, silnie zagęszczony krzew przybierający początkowo kulisty, z czasem szeroki, kopcowaty kształt. Krótkie, mocno rozgałęzione pędy posiadają wyłącznie miękkie, szerokie, gęsto ułożone, srebrzystoniebieskie młodociane igły.
Cyprysik groszkowy 'Filifera Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Aurea Nana'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Filifera Aurea Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Aurea Nana' Odmiana o kopulastym pokroju, dorastająca do 1 m wys. i 2 m szer. Pędy ma złocisto żółte, nitkowate, ładnie wybarwiające się na stanowisku słonecznym. Polecana jest na skalniaki i na wrzosowiska.
Cyprysik groszkowy 'Filifera Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Nana'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Filifera Nana' - Chamaecyparis pisifera 'Filifera Nana' Karłowy krzew o kopulastym pokroju i nitkowatych pędach. Wysokość do 60 cm. Świetny do miniogrodów i ogrodów skalnych. Dobrze rośnie na żyznych, wilgotnych glebach. Odporny na mróz.
Cyprysik groszkowy 'Sungold' - Chamaecyparis pisifera 'Sungold'
Cena: 21,00 zł
Cyprysik groszkowy 'Sungold' - Chamaecyparis pisifera 'Sungold' Roślina o długich, sznurkowatych rozgałęzieniach, wszystkie są łukowato wygięte, przewisające jedno nad drugim. W naszym klimacie przybiera kolor zielonkawożółty. Charakteryzuje się stożkowatym pokrojem i stosunkowo wolnym przyrostem.
Cyprysik Lawsona 'Ellwood's Gold' - Chamaecyparis lawsoniana 'Ellwood's Gold'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik Lawsona 'Ellwood's Gold' - Chamaecyparis lawsoniana 'Ellwood's Gold' Wolno rosnąca, kolumnowa odmiana polecana do ogrodów skalnych i pojemników. Niebieskawo-zielone gałązki mają złociste zakończenia, najbardziej wyraźne wiosną i wczesnym latem. Wymaga specyficznego, wilgotnego mikroklimatu, wrażliwa na mrozy.
Cyprysik Lawsona 'Ellwoodii' - Chamaecyparis lawsoniana 'Ellwoodii'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik Lawsona 'Ellwoodii' - Chamaecyparis lawsoniana 'Ellwoodii' Kolumnowa, wolno rosnąca forma ogrodowa, wysokości 2-3 m, o sinozielonym zabarwieniu igieł. Niezupełna odporność na mróz. Wymaga gleb dostatecznie wilgotnych, przepuszczalnych i żyznych, stanowisk osłoniętych i słonecznych.
Cyprysik Lawsona 'Globosa' - Chamaecyparis lawsoniana 'Globosa'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik Lawsona 'Globosa' - Chamaecyparis lawsoniana 'Globosa' Odmiana o kulistym pokroju, osiągająca po 15 latach ok. 1,5 m wys. Pędy przewisające, zielone. Preferuje stanowiska słoneczne oraz przeciętne i umiarkowanie wilgotne gleby. Polecana na skalniaki i do małych ogrodów. Znosi cięcie i formowanie.
Cyprysik Lawsona 'Golden Wonder' - Chamaecyparis lawsoniana 'Golden Wonder'
Cena: 20,00 zł
Cyprysik Lawsona 'Golden Wonder' - Chamaecyparis lawsoniana 'Golden Wonder' Odmiana o wąskostożkowatym pokroju, dorasta do 2 m wys. Gałązki wachlarzykowate, lekko przewieszające się, o żółtym zabarwieniu. Lubi stanowiska słoneczne, ciepłe i osłonięte. W ostre zimy może przemarzać. Polecany do kompozycji kolorystycznych, na żywopł
Sklep jest w trybie podglądu
Click Shop | Hosting home.pl